معایب درهای آکاردئونی

جنس حفاظ آكاردئوني حفاظ آکاردئونی مدل مختلفی دارد که هر کدام قیمت مختلف و متفاوتی بر حسب ویژگی خاص خود دارد. طبیعی است که به هر میزان کار بیشتری بر روی حفاظ مورد نظر انجام شده باشد از لحاظ قیمتی نیز بالاتر خواهد بود.

معایب درهای آکاردئونی

معایب درهای آکاردئونی

بدیهی ست هر محصول در کنار مزایای بسیار، معایبی هم داشته باشد. ذکر معایب حفاظ آکاردئونی و نرده در کنار مزایای آن شما را در تصمیم به خرید مصمم تر خواهد کرد.

کار کردن درب آکاردئونی بدون باطری و برق

درب آکاردئونی برای کار کردن نیازی به باطری و برق ندارند و شما قادر خواهید بود بدون نیاز به برق و باطری این درب ها را باز و بسته کنید. هرچند این صفت یک مزیت خیلی خوب به شمار می‌رود اما مشکلی هم دارد. همین موضوع باعث شده تا این درب‌ها امکانات سیستم‌های اطلاع رسانی هوشمند را نداشته باشند.

ظاهر ساده در بعضی از مدلهای درب اکاردیونی

در عمل نمی‌شود این موضوع را جزو معایب دانست. ظاهر ساده در بعضی از مدلهای درب اکاردئونی اغلب افراد را به اشتباه می‌اندازد. هر چند بعضی از حفاظ‌های آکاردئونی ظاهر ساده‌ای دارند اما از ایمنی کاملی برخوردارند. بسیاری نرده‌های فلزی این درب‌ها را راه نفوذ می‌پندارند و آنها را قابل برش می‌دانند.

دلایل محبوبیت نرده کشویی

دلایل محبوبیت نرده کشویی بسیار وسیع است.مهم‌ترین چیزی که باعث می‌شود افراد مختلفی از نرده‌های کشویی استفاده کنند امنیت است. این موضوع خصوصا برای شرکت‌‌ها یا اداره‌‌ها امری حیاتی و مهم به شمار می‌رود. درب‌‌های آکاردئونی آهنی به دلیل استحکام بالا، آسودگی خاطر مصرف‌ کنندگان را فراهم می‌کنند.

انواع مدل های تولیدی حفاظ ریلی

طول انواع مدل های تولیدی حفاظ ریلی برای فضاهای مختلف، متفاوت است. برای مثال حفاظ آکاردئونی فروشگاهی دارای طول بیشتری است و از حفاظ‌‌ واحد‌های آپارتمان متفاوت است. از انواع این حفاظ‌‌ اکاردئونی و نرده می‌‌توان به سه گل، تمام گل، چهار گل، پرچ مخفی، دو جداره، پیچی، ایتالیایی و سلطنتی اشاره کرد که هر کدام از این‌‌ها نیز انواعی دارند. البته یک نوع دیگری از درب‌های آهنی آکاردئونی، نرده‌های تک لنگه و دو لنگه می‌باشد که از وسط به دو طرف باز و بسته می‌شوند.

بهترین نوع حفاظ آکاردئونی

بهترین نوع حفاظ آکاردئونی و نرده از لحاظ هر کس می‌تواند متفاوت و مختلف باشد چرا که اکثر این محصولات مهم‌ترین فاکتور که همان امنیت است را دارا هستند و همین سبب نمی‌شود تا به قطع راجع به بهترین نوع آن نظر داد.

رایج‌ترین انواع نرده حفاظ ریلی

اگر بخواهیم درباره معروف‌ترین و رایج‌ترین انواع نرده حفاظ ریلی صحبت کنیم باید به مدل سه گل یا سه لوزی که جزو محبوب‌ترین‌ها می‌باشد اشاره کنیم، چرا که هم وزن پایینی دارند و هم از لحاظ قیمتی نیز به صرفه هستند. حفاظ‌های سلطنتی و ایتالیایی نیز زیبایی خاصی دارند و اگر ظاهر درب منزل یا محل کار شما اهمیت بالایی دارد این دسته از حفاظ‌ها می‌تواند مناسب‌ترین گزینه برای شما باشد. مدل‌های پرچ مخفی و تمام گل به دلیل تراکم بالای تسمه‌های به کار رفته در ساختار آن دارای استحکام بالایی می‌باشد و ضریب امنیتی بالاتری نسبت به سایر درب‌ها دارد.

اگر محیط مد نظر شما خارج از شهر است یا احتمال سرقت در محله مورد نظر بالا می‌باشد خرید و نصب این دسته از درب‌ها می‌تواند گزینه مناسبی باشد.