ایده هایی برای نورپردازی حمام های کوچک و بزرگ

ایده هایی برای نورپردازی حمام های کوچک و بزرگ، زمانی که تصمیم به اجرای روش های نورپردازی در ساختمان می گیرید، به احتمال زیاد نورپردازی حمام را به آخرین مرحله موکول می کنید. این درحالی است که حمام یکی از مهمترین قسمت های خانه محسوب می شود. حمام مکانی است که روشنایی آن از اهمیت  ویژه ای برخوردار است. در این مقاله قصد داریم به شما چند ایده برای نورپردازی حمام پیشنهاد دهیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: ایده هایی برای نورپردازی حمام های کوچک و بزرگ

برای نورپردازی حمام، به چه نکاتی باید توجه کرد

برای نورپردازی حمام، به چه نکاتی باید توجه کرد، حمام ها از سطوح سخت، تعداد زیادی شیشه و فلز ساخته شده اند. در فضای حمام معمولا از رنگ های زیادی استفاده نمی شود. شما می توانید با اجرای نور پردازی مناسب در حمام فضایی سرزنده ایجاد کنید. بنابراین باید در انتخاب روش مناسب دقت نمایید. ما در این مقاله قصد داریم به شما نکاتی را آموزش دهیم که در نورپردازی حمام باید آنها را رعایت و به آنها توجه کنید. با ما همراه باشید. 

ادامه مطلب: برای نورپردازی حمام، به چه نکاتی باید توجه کرد

آشنایی با محافظ نماهای رزین محافظ نما و محافظ نمای پایه آب و ویژگی های آنها

آشنایی با محافظ نماهای رزین محافظ نما و محافظ نمای پایه آب و ویژگی های آنها، پس از اتمام نماکاری ساختمان، باید از پوشش محافظ نما به منظور ایجاد مانعی در مقابل نفوذ آب و رطوبت به لایه های زیرین، استفاده نمود. این کار سبب می شود تا از ایجاد خسارت های احتمالی در آینده جلوگیری شود و هزینه های مربوط به ترمیم و بازسازی کاهش یابد. موادی که برای محافظت از نما به کار می روند از ایجاد واکنش شیمیایی که منجر به جذب آلودگی و تخریب سطح می شود، جلوگیری به عمل می آورند. سطحی که با این مواد پوشیده می شود قابل شستشو بوده و به راحتی با آب تمیز خواهد شد. در این مقاله قصد داریم به دو محافظ نمای رزین محافظ نما و محافظ نمای پایه آب بپردازیم و ویژگی های آنها را مورد بررسی قرار دهیم.

ادامه مطلب: آشنایی با محافظ نماهای رزین محافظ نما و محافظ نمای پایه آب و ویژگی های آنها

مزایا و معایب کابینت های درب شیشه ای چیست و از آنها در چه مکان هایی می توان استفاده کرد

مزایا و معایب کابینت های درب شیشه ای چیست و از آنها در چه مکان هایی می توان استفاده کرد، کابینت های درب شیشه ای به شما این امکان را می دهند که همه چیز را به صورت منظم درون آن ها بچینید و به نمایش بگذارید. البته نوع شیشه ای که در این نوع مدل ها به کار برده می شود، متفاوت است. برخی شیشه ها مات و شطرنجی هستند و اشیاء از پشت آن ها نمایان نیست و برخی دیگر شفاف بوده، به نحوی که اشیاء قابل رویت می باشند. در این مقاله قصد داریم مزایا و معایب استفاده از شیشه در درب کابینت ها را بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: مزایا و معایب کابینت های درب شیشه ای چیست و از آنها در چه مکان هایی می توان استفاده کرد

محافظ نمای پایه حلال و محافظ نمای اپوکسی هرکدام چه ویژگی ها و کاربردهایی دارند

محافظ نمای پایه حلال و محافظ نمای اپوکسی هرکدام چه ویژگی ها و کاربردهایی دارند، نمای اکثر ساختمان ها با آجر و سنگ کار شده است و مقاومت بالایی در برابر عوامل محیطی ندارند. آلودگی و گرد و غبار به راحتی بر روی این نماها می نشیند و به مرور زمان با بارش باران به لایه های زیرین نفوذ می کند. این آلودگی ها علاوه بر این که مقاومت ساختمان را پایین می آورند، باعث کدر شدن نما نیز می شوند. به همین از عایق های محافظ نما استفاده می کنند. با ما همراه باشید تا با محافظ نمای پایه حلال و محافظ نمای اپوکسی بیشتر آشنا شوید.

ادامه مطلب: محافظ نمای پایه حلال و محافظ نمای اپوکسی هرکدام چه ویژگی ها و کاربردهایی دارند