no-img
پاور پلن

در خونه رو بدون کلید و با رمز باز کنید!!!


پاور پلن

ادامه مطلب

ZIP
در خونه رو بدون کلید و با رمز باز کنید!!!
امتیاز 5.00 ( 3 رای )
zip
دی ۱, ۱۳۹۵

در خونه رو بدون کلید و با رمز باز کنید!!!


در خونه رو بدون کلید و با رمز باز کنید!!!

tx_44-keyless-in-keypad-1

صفحه کلید جیرا درصورت وارد کردن کد صحیح در ساختمان را باز می‌کند. با لمس هر دکمه، یک بوق کوتاه پخش می‌شود که البته می‌توان آن را غیرفعال نمود. فناوری خازنی به‌کار رفته در محصول از دکمه‌ها در برابر فرسایش حفاظت نموده و باعث افزایش امنیت محصول می‌شود. به عبارت دیگر تشخیص دکمه‌هایی که بیشتر استفاده شده‌اند به‌منظور حدس زدن رمز، غیرممکن است. استفاده از نور زمینه آبی زیبایی خاصی به محصول داده و باعث می‌شود کاراکترها کاملا مشخص باشند. با این محصول می‌توان تا ۲۵۵ کد متفاوت با حداکثر ۳۲ رقم را تعریف نمود.


افزایش امنیت محصول

یک بوق هشدار در هنگام جدا کردن رویه پخش شده و دسترسی غیرمجاز به خطوط فرمان را اعلام می‌کند. علاوه ‌بر این به‌منظور دستیابی به حداکثر می‌توان محصول را به‌همراه سیستم دربازکن جیرا مورد استفاده قرار داد.


چراغ LED

چراغ LED سه رنگ وضعیت محصول را در هنگام برنامه‌ریزی و استفاده نشان می‌دهد. البته هم‌زمان یک بوق کوتاه نیز وضعیت را اعلام می‌کند. مطابق با خواسته‌ی مشتری می‌توان هر یک را غیرفعال نمود.


فناوری خازنی

محصول با استفاده از فناوری خازنی در صورت لمس ملایم انگشت کار می‌کند. زمانی که انگشت به فاصله ۱ میلیمتری می‌رسد، دکمه موردنظر عمل کرده و بوقی کوتاه برای تایید عملکرد پخش می‌شود. برداشته شدن انگشت در فاصله ۳ میلیمتری تشخیص داده می‌شود (پدیده هیسترزیس) که باعث افزایش دقت محصول می‌شود. راحتی استفاده و امنیت بالا از مزایای فناوری خازنی می‌باشد زیرا اثر فرسایش به حداقل رسیده و تشخیص دکمه‌های با استفاده بیشتر به‌منظور حدس زدن رمز غیرممکن است.

 


موارد استفاده

بیشترین استفاده از این محصول مربوط به بازکردن در واحدها و یا در اصلی ساختمان‌های اداری و تجاری کوچک است. البته در موارد دیگر نظیر کنترل در پارکینگ، انواع گیت‌ها و یا قفل‌های برقی نیز می‌توان از این محصول استفاده نمود.


نصب به‌همراه سیستم دربازکن

محصولات ورود بدون کلید جیرا را می‌توان به‌صورت داخلی و خارجی به‌همراه سیستم دربازکن جیرا مورد استفاده قرار داد. همچنین این محصولات در تمامی مدل قاب‌های جیرا موجود می‌باشند.


کارت امنیتی

در مواردی که انگشت مدیر (مربوط به دستگاه اثر انگشت)، کارت برنامه‌ریزی (مربوط به کارت‌خوان) و یا کد ورود در دسترس نباشند، می‌توان با بازگرداندن محصولات ورود بدن کلید به حالت اولیه آنها را مجددا برنامه‌ریزی نموده و مورد استفاده قرار داد. این عمل برای کارت‌خوان و اثر انگشت به‌وسیله کارت امنیتی و برای صفحه‌کلید به‌وسیله وارد کردن کد امنیتی انجام می‌گیرد.


اطلاعات فنی / ورودی‌ها و خروجی‌ها

دو عدد رله صفرولتاژ با عملکرد قطع/وصل

برای باز کردن در و یا اجرای سناریوی نوری می‌توان از رله‌ها استفاده نمود، همچنین تخصیص عملکردهای بیشتر در استفاده از محصول به‌همراه سیستم دربازکن میسر است. حداکثر توان خروجی هر یک از رله‌ها جریان الکتریسیته ۲۴ ولت/۱٫۶ آمپر متناوب یا مستقیم بوده و زمان برقراری اتصال رله از ۳ تا ۳۰ ثانیه قابل تنظیم است. البته رله‌ها قابلیت کار با بارهای سلفی نظیر دربازکن‌های معمولی را نیز دارند. هر یک از رله‌ها را می‌توان برای کدهای مختلف تعریف نمود.

سیستم باس

برای برقراری ارتباط بین محصول و سیستم دربازکن جیرا می‌بایست از سوکت ۶پل JST استفاده نمود. از این کابل برای اتصال اجزای هر یک از ایستگاه‌ها نیز استفاده می‌شود.

تغذیه محصول

در صورتی که محصول جدا از سیستم دربازکن مورد استفاده قرار گیرد برای تغذیه آن می‌بایست از منبع تغذیه با کد ۱۲۹۶ و یا هر منبع دیگری با خروجی ۲۴ تا ۲۸ ولت استفاده نمود. در صورت استفاده به‌همراه سیستم دربازکن، تغذیه محصول از طریق باس تامین می‌شود.

   Protection type IP 20 (TX_44 = IP 44)

   Temperature range -20 °C to +70 °C

   Resistance to EMD up to 16 kV


منبع : http://www.jafkar.comدیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *