no-img
پاور پلن

سال 97 تیبا رو بزنید تو برق شارژ میشه دیگه نیازی به بنزین نداره …


پاور پلن

ادامه مطلب

TXT
سال ۹۷ تیبا رو بزنید تو برق شارژ میشه دیگه نیازی به بنزین نداره …
امتیاز 5.00 ( 2 رای )
txt
مرداد ۲, ۱۳۹۶

سال ۹۷ تیبا رو بزنید تو برق شارژ میشه دیگه نیازی به بنزین نداره …


سال ۹۷  تیبا رو بزنید تو برق شارژ  میشه دیگه نیازی به بنزین نداره …

 

به گزارش برق نیوز،  مهدی جمالی در مراسم رونمایی از خانواده موتور ملی سه سیلندر (پرقدرت کم مصرف یورو ۶) با اشاره به اینکه تنوع محصول سایپا در فاصله دو سال از ۱۳ محصول به ۲۳ محصول افزایش یافته است، اظهارداشت: این امر در حالی انجام شده که در دوره‌های قبل تغییرات فیس لیفتی با هزینه‌های بالا اتفاق می‌افتاد.

وی با اعلام اینکه امروز اعلام می‌کنیم که مگاپلت فرم این شرکت طراحی شده است، افزود: موتوری که امروز رونمایی شده، بخشی از این پلت فرم است.

مدیرعامل سایپا تصریح کرد: در قرارداد با سیتروئن در لحظات آخر وزیر صنعت، معدن و تجارت روی موتور نیو تاکید کرد که به زودی با سرمایه گذاری مشترک و با توان رقابتی بالا این اتفاق می‌افتد.

جمالی با بیان اینکه بیش از یکسال قبل رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و معاونت علمی رئیس جمهور بر تولید خودرو برقی تأکید داشتید که خوشبختانه در این فاصله تیبا برقی تولید و در حال تست نمونه اولیه است و به زودی این خودرو وارد بازار می‌شود. بعد از تیبا دو خودرو sp۰ و sp۱۰۰ هم را وارد بازار خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه آمادگی داریم هر ساله دو محصول جدید را به بازار عرضه کنیم، گفت: البته توسعه محصول نیاز به سرمایه گذاری‌های جدید دارد. به همین نیازمند تأمین سرمایه ارزان قیمت برای توسعه فعالیت‌های خود هستیم.موضوعات :
اخبار

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *